Ilustrācija var atšķirties
LG 27BN65Q-B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 32 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 27BN65Q-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 27TQ615S-PZ
no 150,00€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 166,21€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 115,90€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
TFT LG 27BN65Q-B 27 QHD 2560x1440 Schwarz mit Standfuß G208264-001A1

177,93€
182,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
RETEQ Certified LG 27BN65Q-B 27" 16:9 IPS LCD DP/HDMI Monitor (Refurbished) G208264-001A1 (4250563440485) ( JOINEDIT85060291 ) monitors

205,00€
205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
No name LG 27BN65Q-B 27" 16:9 IPS LCD DP/HDMI Monitor (Refurbished) 580617 (4250563440485) ( JOINEDIT89093846 ) monitors

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | 27BN65Q-B |
|---|---|
| EPREL: | 356020 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 32 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 37 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,30 cm x A52,80 cm x D24,90 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 7 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | AH-IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 27BN65Q-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























