Ilustrācija var atšķirties
LG UltraWide 49U950A-W
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna izmērs: 49
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 144 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 5.120 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 45 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
LG UltraWide 49U950A-W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 051,50€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Monitor LG 49U950A-W | 49U950A-W.AEU | 8806096532683

1 118,80€
1 118,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 49U950A-W 49" Nano IPS LED 5120x1440 Mega:1 1ms 400cd HDMI DP USB-C(90W) repro 144Hz | 49U950A-W.AEU | 8806096532683

1 128,65€
1 128,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 49U950A-W computer monitor 124.5 cm (49) 5120 x 1440 pixels Dual QHD LED Black, White

1 182,52€
1 187,51€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG LCD MonitorLG49 "5120 x 1440 pixelsDual QHDNative aspect ratio 32:9LEDCurved49U950A-W (Boj. iepak.) ( 49U950A W BOX ) monitors 49U950A-W BOX

1 192,38€
1 192,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 49U950A-W LCD 49" IPS 32:9 monitors 49U950A-W.AEU

1 219,99€
1 219,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG LCD MonitorLG49 "5120 x 1440 pixelsDual QHDNative aspect ratio 32:9LEDCurved49U950A-W ( 49U950A W 49U950A-W.AEU UltraWide 49U950A-W ) monitors

1 246,41€
1 246,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 49U950A-W 49U950A-W.AEU

1 294,48€
1 294,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG LCD MonitorLG49 "5120 x 1440 pixelsDual QHDNative aspect ratio 32:9LEDCurved49U950A-W (Boj. iepak.) 49U950A-W BOX

1 344,37€
1 344,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MONITOR LCD 49" IPS/49U950A-W LG 49U950A-W

1 344,80€
1 344,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors LG 49U950A-W 49" 49WQ95C-W

1 386,46€
1 386,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG MONITOR LCD 49" IPS/49U950A-W

1 493,40€
1 493,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
LG Curved LED-Display UltraWide 49U950A-W.AEU - 124.5 cm (49") - 5120 x 1440 5K DQHD 49U950A-W.AEU (8806096532683) ( JOINEDIT89911691 ) monitors

1 300,00€
1 300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 49U950A-W 8806096532683 (8806096532683) ( JOINEDIT89824761 )

1 325,00€
1 325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UltraWide 49U950A-W - LED-Monitor - gebogen - 124.46 cm (49) 49U950A-W.AEU (8806096532683) ( JOINEDIT89911690 ) monitors

1 360,00€
1 360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor|LG|49 "|5120 x 1440 pixels|Dual QHD|Native aspect ratio 32:9|LED|Curved|49U950A-W 49U950A-W

1 376,74€
1 376,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2334407 |
|---|---|
| MPN: | 49U950A |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 45 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 109 kWh/1000h |
| Ekrāna diagonāle: | 124,40 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 49 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 5.120 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
LG UltraWide 49U950A-W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































