Ilustrācija var atšķirties
LG 55" UHD AI UA73 4K Smart TV 2025 55UA73003LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138,80 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" UHD AI UA73 4K Smart TV 2025 55UA73003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 55UA73003LA

303,51€
303,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA73003LA 55 Smart TV webOS 25 UHD 55UA73003LA

306,10€
306,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Smart TV 55UA73003LA 55 140 cm 4K UHD (2160p) webOS 8806096340264 ( 55UA73003LA 251090894 LG55UA73003LA55 ) LED Televizors

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA73003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black

325,08€
330,07€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
TV Set|LG|55"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|55UA73003LA 55UA73003LA

327,67€
327,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA73003LA televizors 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

337,15€
337,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA73003LA,55"UHD WiFi 2025 / 2291853

339,00€
339,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA73003LA | 55UA73003LA | 8806096340264

376,25€
376,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA73003LA Televizors 55" / 3840x2160 | 55UA73003LA | 8806096340264

387,65€
387,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA73003LA 55 Smart TV webOS 25 UHD 8806096340264 (8806096340264) ( JOINEDIT88785687 )

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA73003LA Televizors 55" / 3840x2160 (55UA73003LA)

401,95€
401,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA73003LA Televizors 55" / 3840x2160

623,76€
626,26€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
LG Electronics Televizorius LG 55UA73003LA (8806096340264) ( JOINEDIT88435283 )

420,00€
420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138,80 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2240982 |
|---|---|
| MPN: | 55UA73003LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 77 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 105 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 55" UHD AI UA73 4K Smart TV 2025 55UA73003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































