Ilustrācija var atšķirties
LG 55" 4K UHD AI Smart TV 55UA75006LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 139 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 55" 4K UHD AI Smart TV 55UA75006LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 55" 4K UHD AI Smart TV 2025 55UA75006LA.AEU
55" 4K UHD AI Smart TV 2025 55UA75006LA.AEU

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA75006LA.AEUD, LED-Fernseher, 139 cm (55 Zoll), UHD, schwarz UltraHD/4K, Tripple Tuner, HDR (55UA75006LA.AEUD)

432,07€
437,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG Electronics LG 55UA75006LA 55 4K UHD (2160p) 55UA75006LA.AEUD (8806096406687) ( JOINEDIT88374309 ) monitors

460,00€
460,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 55UA75006LA.AEUD LED TV - 55 - black UltraHD/4K triple tuner HDR ( 55UA75006LA.AEUD ) LED Televizors

480,00€
480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 55UA75006LA 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 55UA75006LA.AEUD

618,60€
618,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 139 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2 230 293 |
|---|---|
| MPN: | 55UA75006LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 84 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 105 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P123,6 cm x A71,8 cm x D6,8 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P123,6 cm x A78 cm x D23 cm |
| Svars: | 11,5 kg |
| Svars ar statīvu: | 11,6 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 55" 4K UHD AI Smart TV 55UA75006LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























