Ilustrācija var atšķirties
LG 65" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 65UA75003LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 163,9 cm (65")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 65UA75003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG UHD 4K TV 65UA75003LA.AEU

364,26€
364,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG LED UHD 4K Smart televizors (2025) 65UA75003LA 65UA75003LA

416,80€
416,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65UA75003LA televizors

430,53€
430,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65UA75003LA 65inch 4K UA75 TV

432,55€
432,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65UA75003LA 65inch 4K UA75 TV ( 65UA75003LA 15412581 65UA75003LA.AEU ) LED Televizors

435,00€
435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65UA75003LA 65UA75003LA

464,40€
464,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65UA75003LA, 65" UHD WiFi 2025 / 2291872

490,00€
490,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65" 4K AI Smart TV 65UA75003LA
65" 4K AI Smart TV 65UA75003LA

493,20€
493,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI 65UA75003LA televizors 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

517,62€
517,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 65UA75003LA 65inch 4K UA75 TV

522,45€
524,95€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Televizors LG 65UA75003LA, 65 ", UHD

529,01€
530,91€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
TV Set|LG|65|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|65UA75003LA
566,81€
571,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 65UA75003LA | 65UA75003LA | 8806096353394

567,05€
567,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV 65UA75003LA 8806096353394 (8806096353394) ( JOINEDIT89343140 )

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UHD AI UA75, 65'', 4K UHD, LED LCD

615,00€
615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163,9 cm (65") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 229 715 |
|---|---|
| MPN: | 65UA75003LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 100 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 152 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 65" UHD AI UA75 4K Smart TV 2025 65UA75003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































