Ilustrācija var atšķirties
LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
29 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TV Set LG 75 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED 75UA75006LA

507,05€
507,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV | 75UA75006LA | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

509,82€
509,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75UA75006LA

513,66€
513,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 75UA75006LA LED 75'' 4K Ultra HD WebOS 25 | 75UA75006LA | 8806096339275

518,60€
518,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV | 75UA75006LA | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

521,46€
528,46€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
TV Set|LG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75UA75006LA|75UA75006LA

522,10€
522,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75UA75006LA

522,77€
529,77€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG TV 75UA75006LA 75 Smart TV webOS 25 4K UHD ( 75UA75006LA 75UA75006LA.AEUQ 75UA75006LA75 ) LED Televizors

525,00€
525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV Set|LG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75UA75006LA

527,13€
527,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV | 75UA75006LA | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

530,00€
530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV 75UA75006LA 75 Smart TV webOS 25 4K UHD 75UA75006LA

536,00€
536,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV | 75UA75006LA | 75 | Gudrā TV | webOS 25 | 4K UHD

538,01€
538,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors LG 75UA75006LA 75"(189cm) LED 4K UHD (3840x2160) Melns

539,97€
539,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV | 75UA75006LA | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD

545,16€
545,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75UA75006LA 75UA75006LA

549,69€
549,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG TV | 75UA75006LA | 75 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD 473827

550,21€
550,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 75UA75006LA televizors

563,74€
563,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 75UA75006LA 75UA75006LA (8806096339275) ( JOINEDIT89355692 ) LED Televizors

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Telewizor LG 75UA75006LA LED 75'' 4K Ultra HD WebOS 25 75UA75006LA75

589,58€
589,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75UA75006LA

590,82€
593,32€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG UHD AI 75UA75006LA 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

598,91€
598,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|LG|75 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75UA75006LA

610,79€
615,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 75UA75006LA

619,00€
619,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 75UA75006LA, 75" UHD WiFi 2025 / 2291881

620,00€
620,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 75UA75006LA 75inch 4K UA75 TV

627,26€
629,76€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Telewizor LG 75UA75006LA LED 75'' 4K Ultra HD WebOS 25 75UA75006LA75

659,50€
659,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG televizors 75UA75006LA, 75", 4K Ultra HD, 3840 x 2160, LED, Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, 3 HDMI, 2 USB, 2 skaļruņi (75UA75006LA)

684,01€
684,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 75" 4K AI Smart TV 75UA75006LA
75" 4K AI Smart TV 75UA75006LA

694,80€
694,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
LG 75UA75006LA 75" LED 4K webOS 60Hz 2025 75UA75006LA (8806096339275) ( JOINEDIT89555771 ) LED Televizors

630,00€
630,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2 229 808 |
|---|---|
| MPN: | 75UA75006LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 137 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 170 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P166,8 cm x A96 cm x D6 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P166,8 cm x A103,1 cm x D34,4 cm |
| Svars: | 23,5 kg |
| Svars ar statīvu: | 24 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















































