LG gram 17 (17ZB90TL-G.AZ8BG)
Ilustrācija var atšķirties
LG gram 17 (17ZB90TL-G.AZ8BG)
Ražotājs: LG
LG gram 17 (17ZB90TL-G.AZ8BG)
Ilustrācija var atšķirties
no 1 803,44līdz 2 061,304 PiedāvājumiRažotājs: LG
  • Procesora modelis: Intel Core Ultra 7
  • Atmiņas lielums: 32 GB
  • Displeja izmērs: 43 cm (17)
  • Cietā diska ietilpība: 2 TB
  • Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
  • Grafika: Intel Arc 140V
  • Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Pro
  • Svars: 1,40 kg
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M
LG gram 17 (17ZB90TL-G.AZ8BG)
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
LG gram Pro 17 Business 17ZB90TL-G.AZ8BG Intel Core Ultra 7 258V Notebook - Notebook - Core Ultra 7 (17ZB90TL-G.AZ8BG)
prodImage
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
LG Electronics LG 17" 17ZB90TL-G.AZ8BG NB ultra7 32GB LPDDR5x 2TB Dual SSD W11P | 17ZB90TL-G.AZ8BG | 8806096491157 | 84713000
prodImage
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics LG 17" 17ZB90TL-G.AZ8BG NB ultra7 32GB LPDDR5x 2TB Dual SSD W11P ( 17ZB90TL G.AZ8BG ) Portatīvais dators
LG gram 17" WQXGA Core U7 258V 32GB/2TB SSD Win11 Pro 17ZB90TL-G.AZ8BG | 17ZB90TL-G.AZ8BG | 8806096491157
Produkta dati
Cietais disks
Cietā diska ietilpība:2 TB
Grafika
Grafika:Intel Arc 140V