LG gram Pro 16 (2025) (16Z90TS-G.AU8CG)
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
no 1 942,75līdz 2 110,004 PiedāvājumiRažotājs: LG
Cenas vēsture
1M 3M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
LG Electronics LG gram Pro 16" Core Ultra 7 258V 32GB/2TB SSD Win11 16Z90TS-G.AU8CG | 16Z90TS-G.AU8CG | 8806096365304 | 1C18-199
prodImage
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics LG gram Pro 16" Core Ultra 7 258V 32GB/2TB SSD Win11 16Z90TS-G.AU8CG | 16Z90TS-G.AU8CG | 8806096365304
prodImage
LG gram Pro 16 Core Ultra 7 258V 32GB/2TB SSD Win11 16Z90TS-G.AU8CG - Core Ultra 7 - 4,8 GHz (16Z90TS-G.AU8CG)
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
LG Electronics LG gram Pro 16" Core Ultra 7 258V 32GB/2TB SSD Win11 16Z90TS-G.AU8CG ( 16Z90TS G.AU8CG ) Portatīvais dators