Ilustrācija var atšķirties
LG UltraGear 34G630A-B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna izmērs: 34"
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 240 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3 440 Pikseļi x 1 440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 32 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
LG UltraGear 34G630A-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 051,50€
38 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD Monitor-LG-34 "-3440 x 1440 pixels-Native aspect ratio 21:9-Curved-34G630A-B

384,34€
386,24€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Monitors LG 34" 34G630A-B IPS QHD 240Hz Curved
Izliekts: Ir, Ekrāna izmērs: 34", Izšķirtspēja: 3440 x 1440, Panelis: VA, Atjaunošanās frekvence: 240 Hz, Reakcijas laiks: 1 ms, Spilgtums: 300 cd/m2, Skata leņķis - vertikāls/horizontāls: 178° / 178°

428,70€
431,20€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Monitors LG 34G630A-B.AEUQ

455,00€
455,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
LG Curved LED-Display 34G630A-B.AEUQ - 86.4 cm (34") - 3440 x 1440 UWQHD 34G630A-B.AEUQ (8806096558058) ( JOINEDIT89570160 ) monitors

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Electronics UltraGear 34G630A-B (86.4 cm (34 Zoll) schwarz WQHD VA Curved HDMI DP USB-C USB-Hub FreeSync Premium 240Hz Panel) 34G630A-B.AEUQ (8806096558058) ( JOINEDIT89434654 )

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG UltraGear 34G630A-B - LED-Monitor - Gaming - gebogen - 86.4 cm (34) 34G630A-B.AEUQ (8806096558058) ( JOINEDIT88954784 ) monitors

355,00€
355,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 34G630A-B computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Black E7B96FC1841DE8291800CAB3324F2464FC49A5B9

365,02€
365,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 34G630A-B.AEUQ 34inch WQHD VA 240Hz

452,48€
454,98€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| EPREL: | 2 400 682 |
|---|---|
| MPN: | 34G630A |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 32 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 61 kWh/1000h |
| Ekrāna diagonāle: | 86,4 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 34" |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 240 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3 440 Pikseļi x 1 440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
LG UltraGear 34G630A-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























