Ilustrācija var atšķirties
Samsung Curved Monitor S27C390EAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Izliekts monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 75 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Curved Monitor S27C390EAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 049,05€

iiyama ProLite XCB4594DQSU-B1
no 549,25€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Serie 3 68,6cm S27C390EAU 16:9 (27) schwarz LS27C390EAUXEN

137,43€
142,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG S27C390EAU 27inch FHD VA 16:9 ( LS27C390EAUXEN ) monitors

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor Samsung S39C (LS27C390EAUXEN) | LS27C390EAUXEN | 8806094713589

144,05€
144,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S27C390EAU 68.6 cm (27 inches) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black | LS27C390EAUXEN | 8806094713589

144,60€
144,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Monitor Samsung S39C (LS27C390EAUXEN)

146,91€
146,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S27C390EAU LS27C390EAUXEN

147,33€
147,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors Samsung S39C (LS27C390EAUXEN) | LS27C390EAUXEN | 8806094713589 | 783561

149,35€
149,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG S27C390EAU 27inch FHD VA 16:9 75Hz 4ms Curved 250cd/m2 3000:1 HDMI LS27C390EAUXEN

158,20€
158,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitors Ekrāns PC Iekļūts - SAMSUNG LS27C390EAUXEN - 27" 4K - VA panelis - 4 ms - 75Hz - Regulējams - Skaļruņi

179,43€
179,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1346972 |
|---|---|
| MPN: | S27C390EAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 21 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,32 cm x A45,81 cm x D24,96 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,10 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 75 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Curved Monitor S27C390EAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung DDR3Samsung DDR3 4GBSamsung DDR4 16GBSamsung DDR4 16GB 3200Samsung DDR4 3200Samsung DDR4 3200 8GBSamsung DDR4 AtmiņaSamsung Ep-Ta800 25WSamsung G3 24Samsung Galaxy austiņasSamsung Monitor 32Samsung monitor PCSamsung Smart Monitor 27Samsung Smart Monitor 32Samsung Smart Monitor M7Samsung Smart Monitor M5Monitor24Freesync monitorMonitor 38Monitor laptop






























