Ilustrācija var atšķirties
Lenovo ThinkCentre M70s SFF (11T8002SGE)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Mini dators
- Procesora modelis: Intel Core i5
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 10 Pro
- Procesors: Intel
- Procesora modeļa numurs: 12400
- Kodolu skaits: 6
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 (12RQ003FGE)
no 1 015,00€

Lenovo ThinkStation PGX (30KL0004GF)
no 3 734,43€

ASUS Ascent GX10-GG0003BN
no 3 506,81€

2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo ThinkCentre M70s SFF 11T8002SGE i5-12400 8GB/256GB SSD DVD-RW Win11 Pro | 11T8002SGE | 0196800879646 | 1134-0T4

812,30€
812,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 3 - i5-12400 - 8GB RAM - 256GB HDD - Win10 11T8002SGE

999,50€
1 004,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Cietā diska izmērs: | M.2 |
| Saskarnes: | M.2 |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | Mini SecureDigital karte |
| Diskdzinis: | DVD-DL rakstītājs (dubultā slāņa) |
|---|
| Grafika: | Intel UHD 730 |
|---|
| Izmēri: | P93 mm x A340 mm x D298 mm |
|---|---|
| Svars: | 5,30 kg |
| Atmiņas tips: | DDR4 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 3.200 MHz |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI izeja, Mikrofons, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 4x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 5x |
| PCI-Express saskarne: | 1x |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i5 |
| Procesora modeļa numurs: | 12400 |
| Kodolu skaits: | 6 |
| Procesora takts: | 2,50 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,40 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 10 Pro |
|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|
Populāri produkti



























