Ilustrācija var atšķirties
Lexmark CS317dn
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Krāsu lāzerprinteris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 23 lpp/min, Krāsa 23 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maksimālā drukas jauda: 60.000 lpp./mēn.
- Papīra padeve: 250 lapa
Cenas vēsture
1M 3M
Lexmark CS317dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark CS331dw
no 175,60€

Brother HL-L3215CW
no 205,35€

Brother HL-L3240CDW
no 257,76€

Brother HL-L3220CWE
no 230,90€

Kyocera Ecosys PA2100cx
no 473,47€

Brother HL-L8360CDW
no 410,15€

Brother HL-L3220CW
no 215,99€

HP Color LaserJet Pro 3202dw (499R0F)
no 257,15€

Kyocera Ecosys PA2600cwx
no 426,20€

HP Color Laser 150nw (4ZB95A)
no 210,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark X317 - Magenta - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS317dn, CX317dn 71B0030

94,70€
99,69€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Toner Lexmark X317 - Cyan - original - Toner LCCP, LRP - do CS317dn, CS417dn, CS517de, CX317dn, CX417de | 71B20C0

127,15€
127,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lexmark X317 - Gelb - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS317dn, CX317dn 71B0040

151,69€
156,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Krāsu lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 23 lpp/min, Krāsa 23 lpp/min |
| Maksimālā drukas jauda: | 60.000 lpp./mēn. |
| Papīra padeve: | 250 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 256 MB |
| Maks. atmiņas lielums: | 2.304 MB |
| Mediju formāti: | ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, JIS B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 50 dB |
| Izmēri: | P442 mm x A291 mm x D407 mm |
|---|---|
| Svars: | 20,30 kg |
Cenas vēsture
1M 3M
Lexmark CS317dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















