Ilustrācija var atšķirties
Lexmark MC2325adw
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Viss vienā printeris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 23 lpp/min, Krāsa 23 lpp/min
- Kopēšanas funkcija: Jā
- Skenēšanas funkcija: Jā
- Faksa funkcija: Jā
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark CX431adw
no 450,17€

Brother MFC-L3760CDW
no 379,83€

Brother MFC-L8390CDW
no 484,30€

Kyocera Ecosys MA2600cwfx
no 229,99€

Canon i-Sensys MF752Cdw II
no 380,95€

Brother DCP-L3560CDW
no 343,57€

Brother DCP-L3520CDWE
no 320,00€

Brother DCP-L3520CDW
no 366,35€

HP Color Laser MFP 179fwg (6HU09A)
no 294,42€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark Maintenance Kit Fuser 220V 41X2097 Maintenance kit Laser Lexmark XC4240 XC2235 CX625adhe MC2325adw CX622ade CX625ade CX421adn 5706998329790 (5706998329790) ( JOINEDIT88779064 )

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 23 lpp/min, Krāsa 23 lpp/min |
| Krāsu lāzers |
| Faksa funkcija: | Jā |
|---|---|
| Faksa ātrums: | 33,6 Kb/s |
| Papīra padeve: | 250 lapa |
|---|---|
| Automātiska dokumentu padeve: | Jā |
| Maksimālā drukas jauda: | 60 000 lpp./mēn. |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 1 GB |
| Mediju formāti: | Aploksne DIN/ISO C5, ASV-Likumīgs, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5, JIS B5 |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Enhanced (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint, Google Cloud Print, USB centrmezgls |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g) |
| Darbības troksnis: | 55 dB |
| Izmēri: | P442 mm x A462 mm x D556 mm |
|---|---|
| Svars: | 26,5 kg |
| Kopēšanas funkcija: | Jā |
|---|
| Skenēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Skenēšanas ātrums: | 47 lpp/min m/b |
| Skenēšanas izšķirtspēja: | 1 200 dpi x 600 dpi |
Populāri produkti





















