Ilustrācija var atšķirties
Liebherr CTel 2931
Ražotājs: Liebherr
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 231,05 kWh/gadā
- Saldētavas tilpums: 52 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr CTel 2931
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Liebherr
Populāri produkti

Liebherr CUele 2331-26
no 620,00€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje RF4142PW4
no 205,87€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,86€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Liebherr CTel 2931 ledusskapis CTEL 2931

529,00€
529,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 231,05 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 19,54 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Gudrais Sals: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 37 dB |
| Saldētavas tilpums: | 52 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas plaukti: | 2x |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55 cm x A157,10 cm x D63 cm |
|---|---|
| Svars: | 50,50 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr CTel 2931
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















