Ilustrācija var atšķirties
Liebherr IRf 5101 Pure
Ražotājs: Liebherr
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 214 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 259 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: 14 h
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr IRf 5101 Pure
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Liebherr
Populāri produkti

Liebherr MRFvc 5501 Performance
no 1 135,00€

Gorenje RB492PW
no 162,65€

Gorenje R4142PW
no 325,00€

avots: M79
Amica VKS 351 116 W
no 140,00€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 740,00€

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 020,00€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 650,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Gorenje R619EES5
no 470,87€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Liebherr IRf 5101 Iebūvējams Ledusskapis 177cm bez saldētavas IRf5101

939,00€
939,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 214 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 14 h |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 2 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Sabatmoduss: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 37 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 259 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 27 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,90 cm x A177 cm x D54,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 57 kg |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M
Liebherr IRf 5101 Pure
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















