Ilustrācija var atšķirties
Lindby Hadis LED-RGB-stāvlampa
Ražotājs: Lindby
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Stāvlampa
- Lampas jauda: 10,40 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 900 lm
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Materiāls: Akrils, Metāls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lindby Hadis LED-RGB-stāvlampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lindby
Populāri produkti

Lindby Sebatin griestu lampa 50 cm
no 64,90€

Lindby Livel LED-panelis CCT 120 x 30 cm
no 109,90€

Lindby Flavi griestu lampa 28 cm
no 54,90€

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lindby LED stāvlampa Hadis, RGB, tālvadības pults, balta, 120 cm 9621743

69,90€
69,90€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P5 cm x A120 cm |
|---|
| Materiāls: | Akrils, Metāls |
|---|
| Lampas veids: | Stāvlampa |
|---|---|
| Lampas jauda: | 10,40 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 900 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lindby Hadis LED-RGB-stāvlampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















