Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden Sockelleuchte Bustan (1648593P0)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Stabiņa lampa
- Lampas jauda: 4,50 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampas kalpošanas laiks: 30.000 h
- Krāsas temperatūra: 2.700 K
- Spilgtums: 1.000 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sockelleuchte Bustan (1648593P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 439,21€

Steinel XLED home 2
no 110,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS Bustan pedestal anthracite 2x4.5W SELV gaismeklis

80,66€
83,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
BOLLARD LIGHT BUSTAN 915005378501 LED 9W 915005378501 (8718696158890) ( JOINEDIT61294985 )

86,00€
86,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips LED grīdas lampa Bustan, 2700 K 7531921

111,83€
111,83€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P22 cm x A40 cm |
|---|
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Stabiņa lampa |
|---|---|
| Lampas jauda: | 4,50 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 30.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 2.700 K |
| Spilgtums: | 1.000 lm |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sockelleuchte Bustan (1648593P0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506

























