Ilustrācija var atšķirties
Lindby Livel LED-panelis 4.000K 40 x 40 cm
Ražotājs: Lindby
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Lampas jauda: 23,80 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Krāsas temperatūra: 4.000 K
- Spilgtums: 2.100 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lindby Livel LED-panelis 4.000K 40 x 40 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lindby
Populāri produkti

Lindby Sebatin griestu lampa 50 cm
no 59,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lindby LED panelis Livel, 4000K, 40 cm x 40 cm, sudraba krāsā, metāls 9956001

54,90€
59,80€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P40 cm x D40 cm x A5,20 cm |
|---|
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Lampas jauda: | 23,80 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Krāsas temperatūra: | 4.000 K |
| Spilgtums: | 2.100 lm |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lindby Livel LED-panelis 4.000K 40 x 40 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















