Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Cormoran (1738130PN)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Lampas jauda: 42 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- LEDu skaits: 2
- Lampas cokols: E27
- Gaismas krāsa: Silti balta
- Materiāls: Alumīnijs, Plastmasa
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Cormoran (1738130PN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SIGNIFY Philips Cormorant Wandleuchte exkl LM 1x42W Schwarz 915005553301

46,97€
51,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PHILIPS Cormorant wall lantern black 1x42W 230V gaismeklis

49,56€
52,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips myGarden Cormorant āra sienas lampa 7534037

50,83€
55,73€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Izmēri: | P27 cm x D25 cm x A20,70 cm |
|---|---|
| Svars: | 630 g |
| Materiāls: | Alumīnijs, Plastmasa |
|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Lampas jauda: | 42 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| LEDu skaits: | 2 |
| Lampas cokols: | E27 |
| Gaismas krāsa: Silti balta |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Cormoran (1738130PN)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas
























