Ilustrācija var atšķirties
Louis Poulsen AJ sienas lampa
Ražotājs: Louis Poulsen
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Ārējā zona: Nē
- Lampu tehnoloģija: LED, Spuldze
- Spuldze: maināms, nav iekļauts
- Lampas jauda: 20 W
- Lampas cokols: E14
- Kabeļa garums: 2,40 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen AJ sienas lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Louis Poulsen
Populāri produkti

Louis Poulsen PH 5
no 829,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Louis Poulsen AJ - sienas lampa, nerūsējošais tērauds 6090303

894,78€
894,78€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Izmēri: | P31,80 cm x A18 cm x G12,50 mm |
|---|
| Materiāls: | Tērauds |
|---|
| Ārējā zona: | Nē |
|---|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED, Spuldze |
| Spuldze: | maināms, nav iekļauts |
| Lampas jauda: | 20 W |
| Lampas cokols: | E14 |
| Kabeļa garums: | 2,40 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen AJ sienas lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















