Ilustrācija var atšķirties
Louis Poulsen Doo-Wop piekaramā lampa
Ražotājs: Louis Poulsen
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Lampu tehnoloģija: Spuldze
- Spuldze: maināms
- Energoefektivitātes klase: A
- Lampas jauda: 60 W
- Lampas cokols: E27
- Kabeļa garums: 3 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen Doo-Wop piekaramā lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Louis Poulsen
Populāri produkti

Louis Poulsen PH 5
no 829,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Louis Poulsen Doo-Wop - Piekaramā lampa tumši pelēka 6090019

543,99€
543,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Louis Poulsen Doo-Wop - Piekaramā lampa balta 6090022

543,99€
543,99€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P31,30 cm x A33,10 cm x G31,30 cm |
|---|
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | Spuldze |
| Spuldze: | maināms |
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Lampas jauda: | 60 W |
| Lampas cokols: | E27 |
| Kabeļa garums: | 3 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen Doo-Wop piekaramā lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















