Ilustrācija var atšķirties
Louis Poulsen PH Sniega bumba
Ražotājs: Louis Poulsen
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Piekaramā/griestu lampa
- Lampas jauda: 300 W
- Lampas cokols: E27
- Kabeļa garums: 3 m
- Materiāls: Alumīnijs
- Diametrs: 60 cm
- Izmēri: A65 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen PH Sniega bumba
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Louis Poulsen
Populāri produkti

Louis Poulsen PH 5
no 829,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Louis Poulsen Snowball - dizaina piekaramā lampa 6090054

2 867,39€
2 867,39€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Diametrs: | 60 cm |
|---|---|
| Izmēri: | A65 cm |
| Svars: | 2,50 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Lampas veids: | Piekaramā/griestu lampa |
|---|---|
| Lampas jauda: | 300 W |
| Lampas cokols: | E27 |
| Kabeļa garums: | 3 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Louis Poulsen PH Sniega bumba
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Louis Poulsen
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Love DVDlove songsLove TinyLowa ZābakiLowengrip DeodorantLower Pressure RollerLP DDR3Lr44 1.5 VLukturis Ar AkumulatoruLāzerprinteris Vai Tintes PrinterisMeter PhRokas bumbaDisko BumbaPh Mērītājs ŪdenimPludmales Futbola BumbaAmerikāņu Futbola BumbaMolten Basketbola BumbaSniega Kurpessniega lāpstaSniega ķēdes





















