Lowepro Flipside 500 AW II
Ražotājs: Lowepro
- Kameras mugursoma
- Kabatas aizdare: Rāvējslēdzējs
- Klēpjdatora nodalījums: Jā
- Svars: 2,05 kg
- Piemērots: DSLR-kameras
- Sānu kabata: Jā
- Iekšējā kabata maināma: Jā
- Piemērota kā rokas bagāža
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro Flipside 500 AW II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lowepro
Populāri produkti

Think Tank Retrospective 5 V2.0
no 135,30€

Rollei Fotoliner Ocean L
no 95,00€

Wandrd Rogue 6L Sling
no 136,71€

Wandrd Rogue 9L Sling
no 115,64€

Think Tank Mirrorless Mover 10
no 35,45€

Tenba DNA 16 DSLR
no 149,96€

C-Rope Neoprēna kameru maiss S
no 36,78€

Tenba DNA 13
no 165,95€

Artisan & Artist ACAM-78
no 146,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LOWEPRO Flipside 500 AW II Black soma LP37131-PWW

176,99€
176,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Flipside 500 AW II -kamerareppu LP37131-PWW (056035371318) ( JOINEDIT89359462 )

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LOWEPRO FLIPSIDE 500 AW II BLK - DSLR/DJI MAVIC 2205979
Super high-capacity camera backpack
Fits 3 DSLRs and 6 extra lenses
Laptop sleeve for 15" devices
Quick access opening
Tripod attacment

206,43€
206,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro backpack Flipside 500 AW II, black LP37131-PWW

240,80€
240,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro backpack Flipside 500 AW II, black | LP37131-PWW | 0056035371318 | 97673

241,50€
241,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro backpack Flipside 500 AW II, black LP37131-PWW

245,40€
245,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Flipside 500 AW II - rygsæk ti LP37131-PWW

265,22€
270,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lowepro FLIPSIDE 500 AW II DSLR/DJI MAVIC BLACK LP37131-PWW ( LP37131 PWW )

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | I480 mm x Iekšējais augstums300 mm x I190 mm |
|---|
| Izmēri: | P32 cm x A55 cm x D32,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,05 kg |
| Piemērota kā rokas bagāža |
| Aizsardzība pret triecieniem |
| Piemērots: | DSLR-kameras |
|---|---|
| Kabatas aizdare: | Rāvējslēdzējs |
| Sānu kabata: | Jā |
| Klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Iekšējā kabata maināma: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro Flipside 500 AW II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























