Lowepro Nova 160 AW II
Ražotājs: Lowepro
- Kameras soma
- Kabatas aizdare: Rāvējslēdzējs, Sprādzes aizdare
- Klēpjdatora nodalījums: Nē
- Statīva stiprinājums: Nē
- Svars: 480 g
- Valkāšanas komforts: Noņemama plecu siksna
- Priekšējā kabata: Jā
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro Nova 160 AW II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lowepro
Populāri produkti

Think Tank Retrospective 5 V2.0
no 135,30€

Rollei Fotoliner Ocean L
no 96,00€

Wandrd Rogue 6L Sling
no 136,71€

Wandrd Rogue 9L Sling
no 115,64€

Think Tank Mirrorless Mover 10
no 35,45€

Tenba DNA 16 DSLR
no 149,96€

avots: M79
C-Rope Neoprēna kameru maiss S
no 25,00€

Tenba DNA 13
no 165,95€

Artisan & Artist ACAM-78
no 146,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
LOWEPRO NOVA 160 AW II BLACK 2206057
Practical camera bag
Fits DSLR and 2 additional lenses
Extra pockets for accessories
Flexible interior dividers
Shoulder strap, padded handle

57,45€
57,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Nova 160 AW II Shoulder case Black ( LP37119 PWW ) portatīvo datoru soma apvalks LP37119-PWW

61,00€
61,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Nova 160 AW II Black | LP37119 | 056035371196

63,15€
63,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro camera bag Nova 160 AW II, black LP37119-PWW

65,11€
65,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Nova 160 AW II Black 108436

69,90€
69,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Nova 160 AW II - skuldertaske LP37119-PWW

70,24€
75,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Torba Lowepro NOVA 160 AW II (LP37119) LP37119

71,57€
71,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LOWEPRO Nova 160 AW II Black soma LP37119-PWW

90,99€
90,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | I205 mm x Iekšējais augstums115 mm x I170 mm |
|---|
| Izmēri: | P260 mm x A190 mm x D200 mm |
|---|---|
| Svars: | 480 g |
| Kabatas aizdare: | Rāvējslēdzējs, Sprādzes aizdare |
|---|---|
| Valkāšanas komforts: | Noņemama plecu siksna |
| Priekšējā kabata: | Jā |
| Klēpjdatora nodalījums: | Nē |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Iekšējā kabata maināma: | Jā |
| Statīva stiprinājums: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro Nova 160 AW II
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























