Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi (MD4A4TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A16
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11")
- Grafika: Apple A16 5 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi (MD4A4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 311,20€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
41 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB Blue EU MD4A4 | MD4A4LLA | 195950086461

346,45€
346,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi (2025) Planšetdators 128GB Blue | MD4A4LLA | 195950086461

352,95€
352,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB Blue EU MD4A4 | MD4A4LLA | 195950086461

353,25€
353,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" 11gen Wi-Fi 128GB Blue | MD4A4HC/A | 195950086409 | TABAPPTZI0481

354,95€
354,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Blue MD4A4HC/A

357,87€
357,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" WIFI 128GB (blau) 11.Gen iOS | 0195950086409 | 0195950086409 | MD4A4HC/A

358,50€
358,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11. Generation 27 69cm (10 9"") 128GB blau ( MD4A4TY/A ) Planšetdators

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11th Generation WiFi Blue Tablet, 3.4 GHz MD4A4TY/A

370,18€
375,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad 11 Blue Liquid Retina 128 GB Wi-Fi Bluetooth 5.3 iOS Warranty 12 month(s) 195950086409 ( MD4A4HC/A 195950086409 MD4A4HC-A ) Planšetdators

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad A16 Wi-Fi 11th Gen Tablet 128GB 11" IPS Blue MD4A4HC/A

384,20€
384,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11) Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Blue MD4A4HC/A

386,15€
391,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Blue | MD4A4HC/A | 195950086409 | TABAPPTZI0481

387,75€
387,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad | 11 " | Blue | Liquid Retina | 128 GB | Wi-Fi | Bluetooth | 5.3 | iOS | Warranty 12 month(s) MD4A4HC/A

392,51€
399,51€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPad 2025 11Gen 11" 128GB Blue ITA MD4A4TY/A | MD4A4TY/A | 195950086546

397,00€
403,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPad 11th Gen A16 128GB Wi-Fi Blue MD4A4HC/ A planšetdators MD4A4HC/A

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad | 11 " | Zila | Liquid Retina | 128 GB | Wi-Fi | Bluetooth | 5.3 | iOS | Garantija 12 mēneši

401,45€
401,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11 (11. Gen) Wi-Fi 128GB - Blue MD4A4TY/A

413,74€
413,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi (2025) Planšetdators 128GB Blue | MD4A4HC/A | 195950086409

415,00€
421,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi (2025) Planšetdators 128GB Blue (MD4A4HC/A)

415,95€
415,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Planšetdators iPad (A16) Wi-Fi 128GB - Blue MD4A4HC/A

418,99€
418,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11th Generation WiFi Blue Tablet, 3.4 GHz | MD4A4TY/A | 0195950086546 | WLONONWCRJFW7

420,27€
420,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi (2025) Tablet 6GB / 128GB Blue MD4A4LLA

426,33€
426,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi (2025) Planšetdators 6GB / 128GB Blue MD4A4LLA

430,20€
430,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Blue MD4A4HC/A

515,98€
518,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi (2025) Planšetdators 128GB Blue MD4A4HC/A

516,76€
519,26€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
APPLE IPAD 11TH GENERATION 11" 128GB WIFI BLUE MD4A4TY/A | MD4A4TY/A | 0195950086546

355,70€
355,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD 11TH GENERATION 11" 128GB WIFI BLUE MD4A4HC/A | 0195950086409 | 0195950086409 | MD4A4HC/A

359,25€
359,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11” (2025) A16 Wi-Fi 128GB MD4A4 Blue EU | 40823610 | 195950086546

360,55€
360,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11” (2025) A16 Wi-Fi 128GB Blue EU | 40823610 | 195950086546

362,30€
362,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Blue | MD4A4HC/A | 195950086409 | TABAPPTZI0481

363,05€
363,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Zils |
| MPN: | A3354 |
| EPREL: | 2 261 043 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 67h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple A16 5 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P248,6 mm x A179,5 mm x D7 mm |
|---|---|
| Svars: | 477 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A16 |
| Procesora modeļa numurs: | 2x 3.46GHz (Everest) + 4x 2.02GHz (Sawtooth) |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 360 Pikseļi x 1 640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 11" 2025 128GB Wi-Fi (MD4A4TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 11 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 13 128Gb4G Router Wi-Fi






































