Lowepro ProTactic 350 AW
Ražotājs: Lowepro
- Kameras mugursoma
- Kabatas aizdare: Rāvējslēdzējs
- Klēpjdatora nodalījums: Jā
- Statīva stiprinājums: Jā
- Svars: 2 kg
- Piemērots: 1-2 profesionālas DSLR kameras, 8 objektīvi, zibspuldze, portatīvais dators, piederumi
- Valkāšanas komforts: Gurnu josta
- Vāka nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro ProTactic 350 AW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lowepro
Populāri produkti

Think Tank Retrospective 5 V2.0
no 135,00€

Rollei Fotoliner Ocean L
no 95,00€

Wandrd Rogue 6L Sling
no 136,71€

Wandrd Rogue 9L Sling
no 115,64€

Think Tank Mirrorless Mover 10
no 35,45€

Tenba DNA 16 DSLR
no 149,96€

C-Rope Neoprēna kameru maiss S
no 36,78€

Tenba DNA 13
no 165,95€

Artisan & Artist ACAM-78
no 146,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lowepro backpack ProTactic BP 350 AW III | LP37505-PWW | 8024221730296

189,60€
189,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro backpack ProTactic BP 350 AW III LP37505-PWW

211,60€
211,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Pro Tactic 350 AW III 8024221730296 (8024221730296) ( JOINEDIT88785093 )

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LOWEPRO ProTactic BP 350 AW III Black soma LP37505-PWW

229,99€
229,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro backpack ProTactic BP 350 AW III LP37505-PWW

232,13€
232,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lowepro Plecak ProTactic BP 350 AW III LP37505-PWW

246,98€
251,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lowepro backpack ProTactic BP 350 AW III LP37505-PWW 5690272
Durable and comfortable camera backpack
4-point access to your gear
Laptop pocket for devices up to 14 inches
Two side pockets, ergonomic straps
Attachment points & rain cover

256,45€
256,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | I270 mm x Iekšējais augstums385 mm x I160 mm |
|---|
| Izmēri: | P308 mm x A430 mm x D230 mm |
|---|---|
| Svars: | 2 kg |
| Ieskaitot lietus aizsargvāciņu |
| Piemērots: | 1-2 profesionālas DSLR kameras, 8 objektīvi, zibspuldze, portatīvais dators, piederumi |
|---|---|
| Kabatas aizdare: | Rāvējslēdzējs |
| Valkāšanas komforts: | Gurnu josta |
| Vāka nodalījums: | Jā |
| Sānu kabata: | Jā |
| Priekšējā kabata: | Jā |
| Klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Iekšējā kabata maināma: | Jā |
| Statīva stiprinājums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro ProTactic 350 AW
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























