Lowepro ProTactic 450 AW II Green Line
Ražotājs: Lowepro
- Kameras mugursoma
- Kabatas aizdare: Rāvējslēdzējs
- Klēpjdatora nodalījums: Jā
- Statīva stiprinājums: Jā
- Svars: 2,80 kg
- Valkāšanas komforts: Jostas cilpa
- Vāka nodalījums: Jā
- Sānu kabata: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro ProTactic 450 AW II Green Line
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lowepro
Populāri produkti

Think Tank Retrospective 5 V2.0
no 137,00€

Rollei Fotoliner Ocean L
no 94,00€

Wandrd Rogue 6L Sling
no 136,71€

Wandrd Rogue 9L Sling
no 115,64€

Think Tank Mirrorless Mover 10
no 35,45€

Tenba DNA 16 DSLR
no 149,96€

avots: M79
C-Rope Neoprēna kameru maiss S
no 27,00€

Tenba DNA 13
no 165,95€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LOWEPRO PROTACTIC BP 450 AW II 06883KVG
Ietilpīga kameras mugursoma
4 punktu piekļuve aprīkojumam
Ietilpina divas spoguļkameras, t.sk. vienu ar piestiprinātu objektīvu
Ietilpina arī DJI Mavic Pro 2/Zoom un DJI Osmo+
Klēpjdatora kabata 15 collu ierīcēm

329,45€
329,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējie izmēri: | I300 mm x Iekšējais augstums440 mm x I160 mm |
|---|
| Izmēri: | P360 mm x A520 mm x D220 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,80 kg |
| Materiāls: | Ballistiskais, Neilons, Poliesters |
|---|
| Kabatas aizdare: | Rāvējslēdzējs |
|---|---|
| Valkāšanas komforts: | Jostas cilpa |
| Vāka nodalījums: | Jā |
| Sānu kabata: | Jā |
| Klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Iekšējā kabata maināma: | Jā |
| Statīva stiprinājums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lowepro ProTactic 450 AW II Green Line
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















