Ilustrācija var atšķirties
Lutec Qubo (5195401118)
Ražotājs: Lutec
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Ārējā zona: Jā
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, nav nomaināms
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Lampas jauda: 9,50 W
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lutec Qubo (5195401118)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lutec
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 263,35€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€

Artemide Tolomeo Tavolo
no 328,39€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lutec Qubo 3 griestu lampa 5195401118

27,80€
27,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK I |
| Izmēri: | P14 cm x D7,20 cm x A14 cm |
|---|
| Materiāls: | Alumīnijs, Opālstikls |
|---|
| Ārējā zona: | Jā |
|---|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, nav nomaināms |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Lampas jauda: | 9,50 W |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 1.050 lm |
| Efektīvā spilgtums: | 650 lm |
| Kustības sensors: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lutec Qubo (5195401118)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















