Ilustrācija var atšķirties
Makita 4351CT
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Zāģis
- Zāģa tips: Figūrzāģis
- Jauda: 720 W
- Apgriezienu skaits: 800 apgr./min - 2.800 apgr./min
- Gājiena garums: 26 mm
- Griešanas dziļums kokā: 135 mm
- Griešanas dziļums tēraudā: 10 mm
- Griešanas dziļums dzelzs: 20 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita 4351CT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DSS611Z
no 127,40€

Metabo BAS 261 Precision (619008000)
no 295,00€

DeWalt DCS335N-XJ
no 194,80€

Metabo KGS 254 M (613254000)
no 288,10€

Scheppach HS730 (5905112902)
no 817,33€

Metabo KGS 216 M Set (613216900)
no 210,00€

Proxxon dekupierzāģis DS 230/E
no 141,31€

Einhell TE-CC 250 UF (4340539)
no 440,00€

Einhell TP-JST 18/135 Li BL (4321265)
no 107,40€

Metabo TS 254 (600668000)
no 650,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita Makita 4351CT 720 Watt Jigsaw. Figūrzāģis 4351CT

209,99€
209,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Griešanas dziļums kokā: | 135 mm |
|---|---|
| Griešanas dziļums tēraudā: | 10 mm |
| Griešanas dziļums dzelzs: | 20 mm |
| Svars: | 2,50 kg |
|---|
| Zāģa tips: | Figūrzāģis |
|---|---|
| Jauda: | 720 W |
| Apgriezienu skaits: | 800 apgr./min - 2.800 apgr./min |
| Gājiena garums: | 26 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita 4351CT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Akumulatora Dzīvžoga ŠķēresMakita Akumulatora Leņķa SlīpmašīnaMakita Akumulatora UrbjmašīnaMakita Akumulatora Urbjmašīna 18VMakita Akumulatora Zaru ZāģisMakita Akumulatora ZāģisMakita Akumulatori 12VMako wokmalkas skaldītājsMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis




















