Ilustrācija var atšķirties
Makita DF002GA202
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 600 apgr./min - 2.200 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Mīksts griezes moments: 30 Nm
- Griezes moments cietā: 64 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 21+1
- Nominālais spriegums: 40 V
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DF002GA202
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Einhell IMPAXXO 18/400 (4510070)
no 121,60€

DeWalt DCF922N
no 154,11€

Einhell TH-CD 12-2 Li (4513660)
no 43,00€

Einhell TE-SD 3,6/1 Li (4513501)
no 31,60€

Festool TXS 12 2,5-Set (576874)
no 384,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita DF002GA202 - Bohrer/Schrauber - schnurlos - 2 Geschwindigkeiten - Bohrfutterschlüssel 13 mm - 64 N·m - 2 Akkus - 40 V (DF002GA202)

503,74€
508,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Lādētājs |
| Svars: | 1,90 kg |
|---|
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 600 apgr./min - 2.200 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Mīksts griezes moments: | 30 Nm |
| Griezes moments cietā: | 64 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 21+1 |
| Nominālais spriegums: | 40 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DF002GA202
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ApaviMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis























