Ilustrācija var atšķirties
Makita DTS141RTJ
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Bezvadu impulsskrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Impulsa skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 2.700 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 3
- Griezes moments cietā: 40 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 16 + 1
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 2.700 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DTS141RTJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 140,35€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Einhell IMPAXXO 18/400 (4510070)
no 121,60€

DeWalt DCF922N
no 154,11€

Einhell TH-CD 12-2 Li (4513660)
no 43,00€

Einhell TE-SD 3,6/1 Li (4513501)
no 31,60€

Festool TXS 12 2,5-Set (576874)
no 384,08€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Makita Werkzeug GmbH DTS141RTJ - Schlagschrauber - schnurlos

514,67€
519,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-jonu |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Impulsa skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Lādētājs |
| Izmēri: | P7,90 cm x A24 cm x D13,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,20 kg |
| Urbjvārpstas vītne: | 1/4 |
|---|
| Apgriezienu skaits: | 2.700 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 3 |
| Griezes moments cietā: | 40 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 16 + 1 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 2.700 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Makita DTS141RTJ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Makita
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Makita Elektriskais MotorzāģisMakita elektriskais zāles pļāvējsMakita Elektriskais ZāģisMakita Elektriskais Ķēdes ZāģisMakšķerēšanas KrēslsMammut ApaviMakita LedusskapisMakita Kastemakita triecienatslēgaMakita FleksisMakita radioInstrumenti MakitaMakita Dārza ŠķēresMakita Urbjmašīnas KomplektsMakita Orbitālā SlīpmašīnaMakita Zaru Zāģis























