Ilustrācija var atšķirties
Makita LM002JM101
Ražotājs: Makita
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs
- Pļaušanas sistēma: Pļaušana
- Darba platums (griešanas platums): 53,40 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 1.600 m²
- Darba dziļuma iestatīšana: 20 mm - 100 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 10
- Nominālais spriegums: 64 V
- Savākšanas maiss: 70 l
Cenas vēsture
1M 3M
Makita LM002JM101
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Makita
Populāri produkti

Makita ELM4120
no 194,15€

Gardena PowerMax 37/1800 G2 (14637-20)
no 197,99€

Einhell GC-EM 1500/36 (3400156)
no 115,00€

Einhell GC-EM 1032 (16932623)
no 63,70€

Ryobi RLM15E36H
no 140,00€

Einhell GC-EM 1600/37 (3400080)
no 120,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora zāles pļāvējs Makita LM002JM101 64V

780,99€
780,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Nominālais spriegums: | 64 V |
|---|
| Savākšanas maiss: | 70 l |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 91,60 dB |
| Svars: | 27,60 kg |
|---|
| Pļaušana |
| Darba platums (griešanas platums): | 53,40 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 20 mm - 100 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 10 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 1.600 m² |
Cenas vēsture
1M 3M
Makita LM002JM101
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























