Ilustrācija var atšķirties
Metabo HC 260 C 2,8 DNB (0114026100)
Ražotājs: Metabo
Ilustrācija var atšķirties
- Planēšanas mašīna
- Tukšgaitas apgriezieni: 6.500 apgr./min
- Patērētā jauda: 2.800 W
- Izejas jauda: 2.000 W
- Nominālais spriegums: 380 V
- Maks. ēvelēšanas platums: 260 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
- Augstuma regulēšana ar rokturi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo HC 260 C 2,8 DNB (0114026100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Metabo
Populāri produkti

Metabo DH 330 (0200033000)
no 386,35€

Holzmann EHH110 230V
no 79,00€

Makita 2012NB
no 724,27€

Einhell TE-SP 330 (4419925)
no 479,98€

Makita DKP180Z
no 139,57€

Scheppach HMS850
no 285,29€

Makita DKP181Z
no 222,00€

Makita KP312S
no 1 824,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Nav norādīts Metabo Ēvele un biezumēvele HC 260 C - 2,8 DNB

1 419,26€
1 419,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maks. ēvelēšanas platums: | 260 mm |
|---|---|
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
| Augstuma regulēšana ar rokturi | |
| Aizsardzība pret atkārtotu darbības uzsākšanu | |
| Grozāms spārnu balsts |
| Izmēri: | P111 cm x A96 cm x D62 cm |
|---|---|
| Svars: | 71 kg |
| Tukšgaitas apgriezieni: | 6.500 apgr./min |
|---|---|
| Patērētā jauda: | 2.800 W |
| Izejas jauda: | 2.000 W |
| Nominālais spriegums: | 380 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo HC 260 C 2,8 DNB (0114026100)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















