Ilustrācija var atšķirties
Metabo SXE 150-5.0 BL (615050000)
Ražotājs: Metabo
Ilustrācija var atšķirties
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Ekscentra slīpmašīna
- Jauda: 350 W
- Nominālais spriegums: 250 V
- Apgriezienu skaits: 4.000 apgr./min - 10.000 apgr./min
- Šūpošanās apļa diametrs: Ø 5 mm
- Diska diametrs: Ø 150 mm
- Putekļu nosūkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo SXE 150-5.0 BL (615050000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Metabo
Populāri produkti

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 67,35€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 806,60€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 87,49€

Proxxon LWS (28547)
no 101,40€

Scheppach OSM600
no 241,46€

Makita DGA513Z
no 161,00€

Makita DGA452Z
no 81,73€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Orbitālā slīpmašīna SXE 150-5.0 BL, Metabo 615050000&MET

510,30€
510,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Metabo METABO. ECCENTRIC SANDER SXE 150-5.0 BL 615050000 (4007430320797) ( JOINEDIT84283126 )

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekscentra slīpmašīna SXE 150-5.0 BL, bezoglīšu, Metabo

641,30€
641,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Putekļu nosūkšana: | Jā |
|---|---|
| Tukšgaitas troksnis: | 82 dB |
| Pārslodzes aizsardzība: | Jā |
| Šūpošanās apļa diametrs: | Ø 5 mm |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 150 mm |
| Svars: | 1 kg |
|---|
| Ekscentra slīpmašīna |
| Jauda: | 350 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 250 V |
| Apgriezienu skaits: | 4.000 apgr./min - 10.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Metabo SXE 150-5.0 BL (615050000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















