Ilustrācija var atšķirties
Microsoft Surface Laptop 7 256GB (ZGJ-00005)
Ražotājs: Microsoft
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Snapdragon X Plus X1P-64-100
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: (13,80)
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Qualcomm Adreno X1-85
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Home
- Svars: 1,34 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Microsoft Surface Laptop 7 256GB (ZGJ-00005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Microsoft
Populāri produkti

Microsoft Surface Laptop 7 512GB (ZHH-00005)
no 1 546,50€

Medion SPRCHRGD 14 S1 Elite (MD62637)
no 810,00€

Samsung Galaxy Book4 Edge (NP940XMA-KB1DE)
no 1 048,58€

HP EliteBook Ultra G1Q (A26TMEA)
no 961,35€

ASUS ZenBook A14 UX3407QA-QD349W
no 1 068,99€

Samsung Galaxy Book4 Edge (NP960XMA-KB1DE)
no 1 082,93€

ASUS VivoBook S 15 OLED S5507QA-MA049W
no 1 265,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MICROSOFT Surface Laptop 7 Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3.4 GHz, 35 cm (13.8 Inch), 2304 ZGJ-00005

1 486,14€
1 491,13€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 20 h |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Grafika: | Qualcomm Adreno X1-85 |
|---|
| Svars: | 1,34 kg |
|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|
| 34,3 cm 3:2 displejs, spīdīgs |
| TB4, USB3.1, WLAN Wi-Fi 7 |
| Ilgtspējīgs dizains ar 70 % pārstrādāto alumīniju |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modelis: | Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Home |
|---|
| Displeja izmērs: | (13,80) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Microsoft Surface Laptop 7 256GB (ZGJ-00005)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Microsoft
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Mid 2010 MacBook ProMideaMidea KondicionieriMidea KondicionierisMidea LedusskapjiMidi KlaviersMiele Putekļu SūcējsMikroskopu VeidiMinerālu KosmētikaAdapteris Microsoft SurfaceMicrosoft Tablet SurfaceMicrosoft Ms SurfaceMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GBSurface Pro 9























