Ilustrācija var atšķirties
Mido Baroncelli (M8600.9.26.1)
Ražotājs: Mido
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu automātiskais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Mido Baroncelli (M8600.9.26.1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Mido
Populāri produkti

Citizen NH8390-20LE
no 199,00€

Seiko 5 Sports SRPD53K1
no 302,02€

Citizen Promaster Automatik NY0040-17LE
no 224,10€

Zeppelin Atlantic 8462-5
no 357,41€

Orient Mako II
no 210,92€

Seiko 5 Sports SRPD55K1
no 244,89€

Seiko 5 Sports (SRPH29K1)
no 281,25€

Seiko 5 Sports SRPD63K1
no 268,42€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pulkstenis MIDO vīriešu M86009261 (38MM) | M86009261 | 7612330114666

696,95€
696,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Pulksteņa mehānisms: | Automātika |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Izmēri: | A9,10 mm x P38 mm x G38 mm |
|---|---|
| Svars: | 125 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Mido Baroncelli (M8600.9.26.1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















