Ilustrācija var atšķirties
Tissot Le Locle Powermatic 80 (T006.407.11.053.00)
Ražotājs: Tissot
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu automātiskais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Nerūsējošais tērauds
- Pulksteņa aizdare: Saliekamā aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Safīra stikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Ražotājs:
Tissot
Populāri produkti

Lorus Automatik RL411BX9
no 172,19€

Casio Edifice EFR-S108D-1AVUEF
no 110,55€

Citizen NK5010-51L Automātiskais
no 379,00€

Citizen Promaster Automatik NY0040-17LE
no 298,89€

Citizen Tsuyosa NJ0150-81Z
no 299,00€

Orient Mako II
no 209,94€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tissot T006.407.11.053.00

667,50€
667,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tissot T006.407.11.053.00 T006.407.11.053.00

717,80€
717,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tissot T006.407.11.053.00 T006.407.11.053.00

877,66€
890,66€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
Produkta dati
| Pulksteņa mehānisms: | Automātika |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 3 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 39 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A10 mm |
| Svars: | 122 g |
| Materiāls Aproce: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Stikls: | Safīra stikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Saliekamā aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
| Kalendārs: | Jā |
Populāri produkti






















