Miele Blizzard CX1 Kaķis & Suns PowerLine
Ražotājs: Miele
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 1.100 W
- Savākšanas tilpums: 2 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste
- Darbības rādiuss: 10 m
- Energoefektivitātes klase: C
- Putekļu emisijas klase: A
- Paklāju tīrīšanas klase: B
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 Kaķis & Suns PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 263,36€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Blizzard CX1 Cat & Dog Flex Graphite grey PowerLine Ražots VĀCIJĀ! / 7171303

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Miele Blizzard CX1 Cat & Dog Flex Graphite grey PowerLine

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Blizzard CX1 Cat & Dog Flex Graphite Grey PowerLine, 890W, 12034010

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Blizzard CX1 Cat & Dog Mango red PowerLine Ražots VĀCIJĀ! / WO108185

595,00€
595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase: | C |
|---|---|
| Putekļu emisijas klase: | A |
| Paklāju tīrīšanas klase: | B |
| Jauda: | 1.100 W |
| Savākšanas tilpums: | 2 l |
| Skaņas spiediens: | 76 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla, Turbobirste |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 Kaķis & Suns PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













