Miele Blizzard CX1 Komforts
Ražotājs: Miele
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 2 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Parketa birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 11 m
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 76 dB
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Rokturis
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 Komforts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 263,36€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siurblys Miele Blizzard CX1 Comfort, 12034430 | 4002516556411 | 4002516556411

457,75€
457,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz Miele Blizzard CX1 Comfort 12034430

492,11€
492,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Blizzard CX1 Comfort Lotus white PowerLine Ražots VĀCIJĀ! / 7171306

629,00€
629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Blizzard CX1 Comfort Obsidian black PowerLine Ražots VĀCIJĀ! / 7171307

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Blizzard CX1 Comfort Obsidian Black PowerLine, 890W, 12033970

649,00€
649,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 8,61 kg |
|---|
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 890 W |
| Savākšanas tilpums: | 2 l |
| Skaņas spiediens: | 76 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Rokturis |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Parketa birste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 Komforts
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














