Miele Blizzard CX1 PowerLine
Ražotājs: Miele
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 2 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Putekļu filtra veids: HEPA
- Bez maisiņa: Jā
- Energoefektivitātes klase: C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Hyundai VC009
no 50,21€

Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2
no 241,83€

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2
no 372,99€

Rowenta Green Force Cyclonic Max RO7B12
no 160,00€

Dyson Big Ball Absolute 2
no 311,90€

Fakir Apollo BL 150
no 109,79€

Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2
no 264,49€

Philips 9000 series XB9154
no 344,81€

Thomas Perfect Air Animal Pure
no 263,36€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Blizzard CX1 Powerline szary 12034360

296,21€
296,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz Miele Blizzard CX1 Powerline 12033910

337,77€
337,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz Miele Blizzard CX1 Powerline 12034360

352,01€
352,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Blizzard CX1 Graphite grey PowerLine Ražots VĀCIJĀ! / 7171309

409,00€
409,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļusūcējs MIELE Blizzard CX1 Graphite grey PowerLine 12033910

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Blizzard CX1 Red Mango red PowerLine Ražots VĀCIJĀ! / 7171313

420,00€
420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Blizzard CX1 Mango Red PowerLine, 890W, 12033930

439,00€
439,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar konteineru Miele Blizzard CX1 Graphite Grey PowerLine, 890W, 12033910

439,00€
439,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P51,50 cm x A31 cm x D31 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,20 kg |
| Putekļu filtra veids: | HEPA |
|---|---|
| Bez maisiņa: | Jā |
| Energoefektivitātes klase: | C |
| Putekļu emisijas klase: | A |
| Paklāju tīrīšanas klase: | B |
| Jauda: | 890 W |
| Savākšanas tilpums: | 2 l |
| Skaņas spiediens: | 77 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Blizzard CX1 PowerLine
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















