Miele CM 7550
Ražotājs: Miele
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 2,20 l
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
- Dubultā tasītes pagatavošana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele CM 7550
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,75€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 607,75€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele CM7550 BRWS kafijas automāts

2 899,00€
2 899,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele CM7550 OBSW kafijas automāts

2 899,00€
2 899,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts Miele CM 7750 CoffeePassion, AutoDescale, Brilliant White, 11025210

3 269,00€
3 269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts Miele CM 7750 CoffeePassion, AutoDescale, Obsidian Black, 11025300

3 269,00€
3 269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Programmējams ieslēgšanas laiks: | Jā |
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Kontrollindikators: | Pupiņu tvertne jāuzpilda, Uzpildīt ūdens tvertni, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P31,10 cm x A39,70 cm x D44,50 cm |
|---|
| Tilpums litros: | 2,20 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 500 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele CM 7550
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













