Miele DA 1260
Ražotājs: Miele
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Iebūvējams tvaika nosūcējs
- Jauda: 240 W
- Ventilatora jauda: 355 m³/h
- Izmēri: P59,80 cm x A12,50 cm x D50 cm
- MPN: DA 1260
- EPREL: 294215
- Energoefektivitātes klase: C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele DA 1260
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Bosch Serie 8 DFS067K51
no 579,98€

Bosch Serie 4 DFT63AC50
no 115,92€

Siemens iQ500 LI67RA561
no 454,60€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 61,00€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele DA 1260 (10451390) Iebūvējamais tvaika nosūcējs / 2O104630

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele DA 1260 iebūvējams tvaika nosūcējs

549,00€
549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P59,80 cm x A12,50 cm x D50 cm |
|---|---|
| Svars: | 11,20 kg |
| DA 1260 |
| EPREL: | 294215 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | C |
| Pārsega veids: | Iebūvējams tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 240 W |
| Ventilatora jauda: | 355 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 545 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 74 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele DA 1260
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















