Miele DA 3568
Ražotājs: Miele
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Ventilatora bloks
- Ventilatora jauda: 400 m³/h
- Izmēri: P59,20 cm x D30,90 cm
- Energoefektivitātes klase: A++
- Kapuces darbības režīms: Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība
- Veiktspējas līmeņi: 3
- Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: 635 m³/h
Cenas vēsture
1M 3M
Miele DA 3568
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Miele PUR 98 W
no 1 069,00€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 1 085,00€

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Serie 8 DWK91LT60
no 754,55€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 737,20€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 310,00€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 290,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele DA 3568 iebūvējams tvaika nosūcējs 10750520

1 089,00€
1 089,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P59,20 cm x D30,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 15 kg |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
|---|---|
| Pārsega veids: | Ventilatora bloks |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Ventilatora jauda: | 400 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 635 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 51 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Filtra piesātinājuma indikators: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| WLAN: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Miele DA 3568
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


