Miele DAS 2620
Ražotājs: Miele
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Plakanais tvaika nosūcējs
- Ventilatora jauda: 410 m³/h
- Izmēri: P59,60 cm x A3,60 cm x D27,30 cm
- MPN: DAS 2620
- EPREL: 1025138
- Energoefektivitātes klase: A
- Enerģijas patēriņš: 42 kWh/gadā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele DAS 2620
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Bosch Serie 8 DFS067K51
no 579,98€

Bosch Serie 4 DFT63AC50
no 115,92€

Siemens iQ500 LI67RA561
no 454,60€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 61,00€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gartraukis MIELE DAS 2620, 11862150 | MIELE0076 | 4002516463412

539,85€
539,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele DAS 2620 EDST / 2291619

550,00€
550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Gartraukis MIELE DAS 2620, 11862150 MIELE0076

552,37€
552,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele DAS 2620 iebūvējams tvaika nosūcējs

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P59,60 cm x A3,60 cm x D27,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 12 kg |
| DAS 2620 |
| EPREL: | 1025138 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Enerģijas patēriņš: | 42 kWh/gadā |
| Pārsega veids: | Plakanais tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Ventilatora jauda: | 410 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 555 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 61 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele DAS 2620
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















