Miele Duoflex HX1
Ražotājs: Miele
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,33 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Elektrobirste, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 55 min
- Uzlādes laiks: 3,50 h
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 160 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Duoflex HX1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Duoflex HX1 RedPulse varsi-imuri rubiininpunainen sametti 12831360 (4002516897033) ( JOINEDIT84983588 )

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dulkių siurblys Miele Duoflex HX1 C ampD 12377820 | 12377820 | 4002516714798 | AGDM-ODK-MIE-141

298,85€
298,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Duoflex HX1 RedPulse putekļu sūcējs 12831360

298,99€
298,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Duoflex HX1 CatDog czarny 12377820 (4002516714798) ( JOINEDIT79230137 ) Putekļu sūcējs

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dulkių siurblys Miele Duoflex HX1 12377800 | 12377800 | 4002516714774

370,90€
370,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Miele Duoflex HX1 12377790

379,12€
379,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Miele Duoflex HX1 12377800

379,12€
379,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Duoflex HX1 Nordic Blue, 12377660

389,00€
389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Duoflex HX1 Sunset Yellow, 12377670

389,00€
389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs - slota Miele Duoflex HX1

389,99€
389,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Duoflex HX1 Terra Red putekļu sūcējs

409,49€
409,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Dulkių siurblys Miele Duoflex HX1 12377790 | 12377790 | 4002516714767

370,90€
370,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Duoflex HX1 Terra Red, 12377650

389,00€
389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Duoflex HX1 CC 12532830 | 12532830 | 4002516785774

397,25€
397,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Duoflex HX1 Sunset yellow putekļu sūcējs 000101115028

409,49€
409,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Miele Duoflex HX1 C ampD 12377820

420,55€
420,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Duoflex HX1 CC 12532830

426,83€
426,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Sienas stiprinājums
| Izmēri: | P26 cm x A125 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,10 kg |
| 79 dB |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 160 W |
| Savākšanas tilpums: | 0,33 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Filtrēšanas sistēma: | Higiēnas filtrs |
| Papildu sprauslas: | Elektrobirste, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Akumulatora darbības laiks: | 55 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 2,50 Ah |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 3,50 h |
| Iebūvēta tīrīšanas suka |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Duoflex HX1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























