Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ X620 WiFi 128GB (SM-X620NZAREUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,27 cm (13,10)
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Svars: 664 g
- Procesora modeļa numurs: Samsung Exynos 1580 (S5E8855), 1 x Cortex-A720 (2.90GHz) + 3 x Cortex-A720 (2.60GHz) + 4 x Cortex-A520 (1.95GHz), ARMv9.2-A
- Atmiņas tips: DDR5
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ X620 WiFi 128GB (SM-X620NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Wi-Fi X620N 128GB Gray | SM-X620NZAREUB | 8806097197508

621,15€
621,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TABLET GALAXY TAB S10 FE+ 128G/WIFI GREY SM-X620 SAMSUNG | SM-X620NZAREUB | 8806097197508

623,25€
623,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TABLET GALAXY TAB S10 FE+ 128G/WIFI GREY SM-X620 SAMSUNG SM-X620NZAREUB

650,03€
655,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung SM-X620N Galaxy Tab S10FE+ 8+128GB WIFI gray | SM-X620NZAREUB | 8806097197508 | 1H53-0LX

658,75€
658,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ WiFi (128GB) 8GB grey ( SM X620NZAREUB 8806097197508 BUNDLE SM-X620NZAREUB EI-T5600 Bundle: SM-X620NZAREUB SM-X620NZAREUC SM-X620NZAREUE ) Planšetdators

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 21 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 10.090 mAh |
| Jauda: | 45 W |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Putekļdrošs: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva, USB kabelis |
| MPN: | SM-X620 |
| EPREL: | 2284541 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| 2.000 | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Izmēri: | P300,60 mm x A194,70 mm x D6 mm |
|---|---|
| Svars: | 664 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Nē |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesora modeļa numurs: | Samsung Exynos 1580 (S5E8855), 1 x Cortex-A720 (2.90GHz) + 3 x Cortex-A720 (2.60GHz) + 4 x Cortex-A520 (1.95GHz), ARMv9.2-A |
|---|
| Operētājsistēma: | Google Android 15 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,27 cm (13,10) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.880 Pikseļi x 1.800 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ X620 WiFi 128GB (SM-X620NZAREUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšGalaxy Buds FeSamsung Galaxy S23 128GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Galaxy S21 FE VāciņšGalaxy S23 FeSamsung Galaxy S10E G970FSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GB






























