Miele G 5050 SCVi Active
Ražotājs: Miele
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,90 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 95 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 45 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 5050 SCVi Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 1 195,00€

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 550,00€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 775,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 610,74€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 555,00€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 790,00€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 580,35€

Bosch Serie 4 SMU4EAS28E
no 694,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele G 5050 SCVi Active Trauku mazgājamā mašīna, iebūvējama 60cm 11479700

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 295310 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,90 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 95 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 45 dB |
| Programmas: | 5x |
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A80,50 cm x D57 cm |
|---|---|
| Svars: | 44 kg |
| G 5050 SCVi Active |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 5050 SCVi Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















