Miele G 5540 SCi SL Active
Ražotājs: Miele
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,10 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 70 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 45 dB
- Ietilpība (komplekti): 9
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 5540 SCi SL Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 485,00€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 346,20€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Bosch Hausgeräte Serie 6 SPS6EMI21E
no 710,00€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Bosch Serie 2 SPI2HKS42E
no 448,00€

Beko DVS05024W
no 273,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Įmontuojama indaplovė Miele G 5540 SCi SL Active, 12147840 | 12147840 | 4002516604419

924,75€
924,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna G 5540 SCi SL Active, 12147840

942,57€
942,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1132302 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,10 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 70 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 45 dB |
| Programmas: | 5x |
| Ietilpība (komplekti): | 9 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Izmēri: | P44,80 cm x A80,50 cm x D57 cm |
|---|---|
| Svars: | 41,40 kg |
| G 5540 SCi SL Active |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 5540 SCi SL Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















