Miele G 5790 SCVi SL
Ražotājs: Miele
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 7,90 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 55 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 9
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 5790 SCVi SL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 485,00€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 345,70€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Bosch Hausgeräte Serie 6 SPS6EMI21E
no 710,00€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Bosch Serie 2 SPI2HKS42E
no 448,00€

Beko DVS05024W
no 273,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele G 5790 SCVi SL iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna

1 579,49€
1 579,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
|---|---|
| Ūdens patēriņa vērtība: | 7,90 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 55 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Programmas: | 8x |
| Ietilpība (komplekti): | 9 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P45 cm x A81 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 40,80 kg |
| G 5790 SCVi SL |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 5790 SCVi SL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










