Miele G 7115 SCi XXL AutoDos
Ražotājs: Miele
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,40 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 64 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 43 dB
- Ietilpība (komplekti): 14
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 7115 SCi XXL AutoDos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 SN87TX00CE
no 1 170,00€

Bosch Serie 4 SMU4EVS08E
no 1 117,70€

Siemens iQ500 SN65ZX07CE
no 750,00€

Neff N 50 S155EVX04E
no 560,00€

Bosch Serie 4 SMV4EVX08E
no 713,11€

Siemens iQ700 SX87TX02CE
no 1 074,02€

Siemens iQ300 SN53ES22CE
no 787,23€

Bosch Serie 6 SMV6ZCX16E
no 760,00€

Siemens iQ300 SN63EX04TE
no 570,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 SMP4ECC72S
no 625,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Indaplovė Miele G 7115 SCi XXL, 11780990 | 11780990 | 4002516436980

1 470,90€
1 470,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Trauku mazgājamā mašīna G 7115 SCi XXL, 11780990

1 495,56€
1 495,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele G 7115 SCi XXL AutoDos CleanSteel iebūvējamā trauku mazgājamā mašīna

1 742,99€
1 742,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 364440 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,40 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 64 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 43 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 14 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu atvilktne |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D57 cm |
|---|---|
| Svars: | 49,20 kg |
| G 7115 SCi XXL AutoDos |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele G 7115 SCi XXL AutoDos
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












